Ik ben op zoek naar een instructeur/trice die aan huis komt lesgeven in het systeem van de Bodt. Bij voorkeur (!) een officiele instructeur die een opleiding heeft gehad bij Antoine de Bodt zelf. Als dat onmogelijk blijkt zou iemand die buitengewoon veel ervaring heeft met rijden in dit systeem (en het kan overbrengen) ook kunnen. Maar liever een officieel iemand.
Ik heb de 'grote' namen al aangeschreven, maar die komen veelal pas vanaf 6 personen. Naar de leslokatie in de regio gaan is voor mij nog geen optie ivm een zogend veulen van mijn merrie.
Wie kan me helpen? Het is in de regio Putten/Voorthuizen.
Anoniem
Geplaatst: 06-03-09 00:07
mijn instructrise komt idd ook alleen voor ik geloof minimaal 5 personen aan huis, al was dit niet ver weg gewest voor je! heb jij niet al eens eerder een oprpoepje geplaatst om een groepje te maken? ofw as dat iemand anders?? Kan me zoiets nog herinneren
edit kijk eens op paardenrecht.be daar staan alle instructeurs op geloof ik!
Dat was ik ja. Helaas lukt het (nog) niet om 6 mensen bij elkaar te krijgen.
Ik heb via de lijst op de site die je noemt al een heleboel instructeurs aangeschreven. Het leek me handiger en sneller om naar ervaringen te vragen. Als iemand zelf een instructeur/trice aan huis heeft die ook bij mij in de regio kan komen, dan weet ik tenminste wie in die lijst ik moet benaderen.
aha ok, jeetje wat jammer dat t niet gelukt is een groepje mensen te verzamelen! Lessen van Laura zijn erg leuk en leerzaam! Ik hoop dat je snel iemand vind!
En als t veulentje gespeend is, is het dan ook geen mogelijkheid naar onze locatie te komen?
Ik zou idd in Zeewolde gaan lessen, is dichtbij jouw. Zal ook even op het forum van Paard & Recht vragen of er iemand bij jouw in de buurt woont en je wellicht kan verder helpen.
Anoniem
Geplaatst: 06-03-09 20:55
antoine komt ook eens in de 3 weken bij ons op stal les geven! is ook nie ver weg voor je
edit beetje rare antoine had ik er van gemaakt
Laatst bijgewerkt door Anoniem op 06-03-09 21:14, in het totaal 1 keer bewerkt
Denk je er wel om dat je na 1 week een ander topic in deze categorie mag openen, en de artikelen pas over drie weken opnieuw mag plaatsen? Gerekend vanaf het aanmaken van dit topic.