Mijn vader had vanavond weer een keer een aantal foto's gemaakt van mij en ziranda tijdens het rijden en die wou ik graag met jullie delen.
Ziranda is een 4 jarige nrps merrie en nu ongeveer een jaar onder het zadel. In dat jaar hebben we al best wat probleempjes gehad, ze moets 2 maand stil staan ivm spierpijn in haar rug toen ze nog maar net beleerd was, ik heb het daarna heel rustig aan gedaan met haar en ben echt super voorzichtig. Ik ben met haar vooral nog bezig met de basis omdat deze nog lang niet genoeg bevestigd is. Wel maak ik alvast een begin met een pasje wijken en ik maak af en toe een galopswissel (dit bood ze zelf aan, anders was ik hier nooit mee begonnen). Ziranda heeft vooral veel moeite met de stap en ze wil hierin heel moeilijk ontspannen, dit gaat wel steeds beter maar het is nog lang niet goeg genoeg. Ook vind ze het heel moeilijk om nagefelijk te blijven als ik ga doorzitten of tijdens overgangen (vooral het terug nemen).
Nou hier dan de foto's:
1.

2.

3.

4.

5.

6.

Voorbereiden op de wissel
7.

En dan de wissel, ik moet echt op mijn kont leren blijven zitten
8.

Belonen voor dat ze de wissel goed deed
9.

10.

Stelling naar rechts vragen, ook hier heeft ze best wel veel moeite mee..
11.

Pasje verruimen, vind dit een heel prettig beeld alleen jammer dat ik naar beneden kijk..
12.

Creatief momentje van me vader (hier is ze heel mooi ontspannen..)
13.

En lekker uitdraven..
Ik weet dat mijn houding verre van goed is en ik probeer hier heel erg op te letten. Vooral in de galop moet ik leren op m'n kont te blijven zitten. Ziranda mag van mij nog wel iets meer zakken.
Graag opbouwend commentaar waar ik wat aan heb

Groetjes Hilde
. Probeer dit ook in galop te oefenen, goed voor de oplettendheid van je paard en je paard wordt er ook sterker van in zijn lichaam.
.

dus daar hou ik me over stil...
Dat klopt niet en het is niet goed.