gezocht foto's van de volgende haflingerhengsten:

Moderators: Murosch, Agossie, Coby

Dit onderwerp is gesloten, je kan geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen.Onderwerp gesloten
 
 
Charaz

Berichten: 20908
Geregistreerd: 12-04-02

gezocht foto's van de volgende haflingerhengsten:

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 14-01-03 18:13

Hoi,
Omdat mijn vriendin en ik een beetje opzoek zijn naar de voorouders van haar haflinger zijn we opzoek naar foto's van de volgende haflingerhengsten. Atoll (en zijn V. VV. VVV. etc), Maestro (+ V. VV. VVV.)

Azra, Valentijn & Enchanted


Tiffany

Berichten: 5502
Geregistreerd: 17-06-02

Link naar dit bericht Geplaatst: 14-01-03 18:54

Afbeelding

Meastro ofzo Haha!

Thirza

Berichten: 8831
Geregistreerd: 22-02-01
Woonplaats: Nieuwegein

Link naar dit bericht Geplaatst: 14-01-03 18:58

kan je het niet via google zoeken dat is meestal veel sneller (niet dat dit erg is hoor Haha! )

Charaz

Berichten: 20908
Geregistreerd: 12-04-02

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 14-01-03 19:30

Nee, daarom juist, via google kan ik hem ook niet vinden, niet langs tekst en niet langs afbeeldingen

Azra, Valentijn & Enchanted

jacje

Berichten: 2555
Geregistreerd: 12-11-02
Woonplaats: Asten

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-01-03 11:35

Ik heb via google de afstamming en een plaatje van Maestro gevonden maar ik weet niet hoe ik dat plaatje hier neer kan zetten

jacje

Berichten: 2555
Geregistreerd: 12-11-02
Woonplaats: Asten

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-01-03 11:36

Het staat wel in het duits volgens mij en aangezien ik niet zo goed duits ken kan ik het ook niet vertalen.

jacje

Berichten: 2555
Geregistreerd: 12-11-02
Woonplaats: Asten

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-01-03 11:41

Maestro von Mithras/Wagrein
Jahrgang 1994
Stm. 1,48

Vater:

Mithras
022062383
Midas 020126277
Mohammed 020104569
Mobil 020040701

Charmant 020702901

Lemma 020926301
Stilfser 20069901

Lilia020626401

Mariechen 021088601
Alexander 020100601
Artist 02008564

Ferrara 020600001

Meliora 020921301
Nerz 710317073

Meliora 020826501

Mutter:

Anschi
620040986
Wagrein 020135080
Waldprinz 020121801
Wintersturm 020122301

Bali 020960900

Claudi 021111601
Afghan 020013901

Cleopatra 020952301

Anne 041963881
Atif 020120875
Afghan 020013901

Kapi 020945501

Aglaja 021197801
Stereo 020113272

Albina 021064201

MAESTRO ist rein Tiroler Abstammung, in Hessen geboren. Sein Vater ist der bekannte Prämien-Hengst Mithras v. Midas; durch seine Mutter, eine Tiroler Wagrein/Atif-Tochter, stammt er aus einer durchgezüchteten erfolgreichen Stuten-Familie.


dit is de site waar het op staat: http://www.haflinger-online.de/Kuhlmann ... o/home.htm

Afbeelding

Dit is Maestro

jacje

Berichten: 2555
Geregistreerd: 12-11-02
Woonplaats: Asten

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-01-03 11:47

Atoll

Vater: Artist v. Anker – Star

Mutter: Amira v. Stift - Strick

geb:1970

Stockmaß: 1,42 m

Ook dit staat weer in het duits.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding[img][/img]

Charaz

Berichten: 20908
Geregistreerd: 12-04-02

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 15-01-03 11:58

thanx voor de foto's van Atoll, maar volgens mij is dat de verkeerde Maestro, ik zoek Maestro (v. Magister)

Azra, Valentijn & Enchanted

jacje

Berichten: 2555
Geregistreerd: 12-11-02
Woonplaats: Asten

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-01-03 15:12

Ik heb wel een plaatje gevonden van een zoon van Magister maar niet van hem zelf ik zal nog even verder zoeken.

jacje

Berichten: 2555
Geregistreerd: 12-11-02
Woonplaats: Asten

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-01-03 15:39

nee geen foto's van Maestro sorry.

Black_riders

Berichten: 2125
Geregistreerd: 02-12-02
Woonplaats: Beltrum dat ligt in de achterhoek :-)

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-01-03 20:56

hier heb je de gegevens van Maestro van de bosrand.
geb 13-05-1993
stokmaat: 1.47
vader is Magister
moeder is Roosje van Rosanne.

Meastro is een eerste premie hengst en is voor 4 jaar goedgekeurd.

Maestro is een luxe gelijnde hengst, prachtig van ras en uitstraling met een ruime stap en een goed stuwende achterhand.

Maestro komt zowel van vaders als van moeders kant uit nationaal kampioen ouders.

Maestro heeft 5 goedgekeurde zonen, waarvan er 2 in belgie het reserve kampioenschap behaalde, Matador van de bosrand en Mario uit de polder.

maestro's dochter Vivienne van de hamajahoeve is nationaal reserve kampioene en loopt z1 dressuur.

Haflinger hengsten houder H.de Brouwer, heeft na de Maestro nog 2 andere goedgekeurde haflinger hengsten staan. Star en Willem v. steenbergen.
Aangezien mijn hengst daar ook staat weet ik aardig veel van deze hengsten, maar wil je meer weten over deze hengsten kan je altijd bellen.
013-5199140 H.de brouwer.

Zoek je nog een leuke en leerzamen paarden stage op een aequor erkend stage/leer bedrijf in GL. Showstal The black riders, zorgboerderij Beltrum en hengstenhouderij. http://www.theblackriders.net voor diverse paarden shows.

Charaz

Berichten: 20908
Geregistreerd: 12-04-02

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 15-01-03 20:58

dank je!!!

Azra, Valentijn & Enchanted

Mickey

Berichten: 34607
Geregistreerd: 25-02-01
Woonplaats: Daar waar mijn huis woont

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-01-03 21:40

Aangezien je dit ook met bijvoorbeeld Google kunt zoeken gaat dit topic op slot.

Take time to do what makes your soul happy.
[ITP] En dan kiest ponylief voor een knuffel van zoonlief <3


Dit onderwerp is gesloten, je kan geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen.Onderwerp gesloten

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 5 bezoekers