
Vandaag hadden Norge en ik onderlinge clubwedstrijd.

Norge en ik rijden nu sinds een tijdje L1. Het gaat steeds wat beter, maar we hebben nog een lange weg te gaan.
Springen hebben we na een pauze ook weer opgepakt (eind outdoorseizoen vorig jaar ging het steeds minder, dus besloten we even niet meer te springen tot het nieuwe seizoen weer begon) en dat gaat toch wel boven verwachting goed.

Ik rijd haar nu 3 en half jaar en Norge wordt in April alweer 17 jaar.

Eigenlijk draait bij ons alles om activiteit. Norge moet nogsteeds actiever, zowel bij springen als dressuur. Een deel van de proefjes ging vandaag wel redelijk actief, maar zodra de oefeningen moeilijker worden (wijken, stelling, sb enz.) kakt ze meteen helemaal in.


Mijn houding is nogsteeds niet geweldig, maar het is wel eens slechter geweest. Ik moet er vooral op letten dat ik mijn hakken uitduw en niet naar voren val. Daarnaast heb ik soms een knik in mijn pols die ik echt moet corrigeren.
Nou moet ik wel even zeggen dat ik niet echt tevreden was over de proefjes. Ze had vandaag zin om weer even te etteren.





Maargoed, de 2e proef ging nog ietsje slechter dan de eerste, dus ik verwachte echt hele lage punten.


Nu zul je wel afvragen waarom ik dan een topic open, -misschien vraag ik dat mezelf ook wel af- maar toen ik de foto's zag vond ik er toch wel een paar fijne plaatjes tussen zitten.


Dus hier de foto's:

Hier moet ik voor me uit kijken.


Misschien iets diep, maar ik vind het niet té?

Knalrood hoofd en lachen maar.


Middendraf

Zelfde middendraf
http://www.jw-fotografie.nl/PF/webwinke ... nt/011.jpg
Halsstrekken, ging niet zoals het hoort.


Wijken: hakken uitdrukken

Wijken: hier zie je dus dat knikje in mijn pols
Dit bedoel ik dus met etterbak:
http://www.jw-fotografie.nl/PF/webwinke ... nt/023.jpg
Neus in de wind. -zo heeft ze eigenlijk nog nooit gelopen, maar vandaag dacht ze daar anders over.




Naar voren kijken!
Begin van de andere galop ging nog iets minder erg:

Maar ook daar ging het fout, en dan moet ik dus niet mijn hand omhoog doen, zoals ik hier wel doe:
http://www.jw-fotografie.nl/PF/webwinke ... nt/029.jpg

Afwenden om te groeten
http://www.jw-fotografie.nl/PF/webwinke ... nt/033.jpg
Tja, zo zat ik dus een beetje de hele proef. Lachend, met een knalrood hoofd.

Daarnaast dus ook nog even gesprongen. Vanaf oktober geen parcoursen meer gereden, dus eerste parcours even BB gesprongen. Dat ging echt heerlijk! Hele parcours gegalopeerd (was voorheen nogal een probleem.



Hier nog even een paar foto's:

Noodsprong.


Ik moet nogsteeds aan mijn houding werken: minder ver uit het zadel, kon boven het zadel houden en handen laag & losser.

http://www.jw-fotografie.nl/PF/webwinke ... en/035.jpg

Ik kijk altijd heel sexy boven de sprong.


Dat was het!
Aan tips hebben we altijd wat, dus brand maar los.
Liefs, Nette
Heel erg bedankt voor de foto's jw-fotografie