. Al met al dus niet veel kans gehad om te rijden en vandaar dus dat ik er vandaag sinds ruim een maand weer op zat. Bandit is ondertussen goed in conditie gehouden en voor mij was het eigelijk een kwestie van opstappen en wegrijden, al met al wel weer wat onwennig natuurlijk
Bandit is een 10 jarige springgefokte kwpner ruin Great Pleasure(v. Grannus) x Nimmerdor x Lucky boy XX en is in het verleden uitgebracht in het M1 dressuur en heeft in het B springen enkele winstpunten behaald. Inmiddels heb ik met hem ook zelf 2 x een B wedstrijd gestart, en volgende keer rijden we vast wel is een winstpunt
Dit keer hebben we voor de afwisseling is een grasveldje opgezocht om lekker te rijden en een beetje dressuurmatig te trainen en dit is vastgelegd door mijn dinnetje en tevens mede Almere-Bokker Patricia(P_Tries op bokt) en bij deze dus heel erg bedankt, het resultaat mag er weze !
Punten om aan de werken zijn voor mijzelf:
Hand houding
Hoofdhouding
en gezichtsuitdrukking
en voor Bandit:
Inpuls
en linkerstelling
Oke genoeg gekletst.. tijd voor de foto's
Bij het instappen probeer ik hem altijd lang en laag te vragen
Drafje..
Van hand veranderen, ik ben vooral bezig hem netjes op twee teugels te houden..
Doorvragen op links vind hij erg moeilijk en valt graag door mijn binnen been heen om aan de buiging te kunnen ontkomen
Mijn aandachtspunten even samen op 1 foto.. handjes niet zo raar houden en niet naar benede kijken.
Bandit trekt ondertussen even een vreemd bekkie
Galopje
Nogmaals, paardje loopt al erg knap... ik had alleen duidelijk een meter te veel teugel over
Fijn beeld vind ik zelf, hij alleen een beetje op de voorhand misschien
Pasje wijken, moet nog meer maar het begin is er...
galopje van voren...
Hier komt hij er net even iets te veel uit
En nog even halthouden

Bedankt voor het kijken, en onderbouwd comentaar is welkom





En ik kan alleen maar zeggen, ga zo door!
, jullie gaan echt goed zeg!! Het enige wat mij opvalt is dat je in galop iets meer achterover mag gaan zitten



Haha
)
En net iets lager en ronder. En als je stelling vraagt moet je je hand niet naar je lichaam halen maar opzij (zie wijkfoto). 