Het Reading Experiment - Deel 1 (3 rondes)

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Anoniem

Het Reading Experiment - Deel 1 (3 rondes)

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 21:11

Welkom bij ‘Het Reading Experiment’ topic.
Foto's voor de nieuwe ronde staan op pagina 23!!!
DIT TOPIC IS NIET VOOR HET AANVRAGEN VAN READINGS

Bij vragen kan je Rock een PB'tje sturen

Het vermogen om foto’s te readen en ook live readings te doen, is een paranormale gave. Niet iedereen gelooft dat een dergelijke gave bestaat, en er zijn een hoop sceptici die denken dat readers gewoon makkelijk geld verdienen over de ruggen van mensen die problemen hebben met hun dier.

Is ‘readen’ een combinatie van het opzoeken van gegevens van een dier op bokt, een beetje gokken en een boel gezond verstand? Of is er meer?

Hierbij een experiment, om ook de mensen die zichzelf niet als readers zien, eens te laten testen hoe het is om te readen, en te ervaren hoe makkelijk het kán zijn om te readen.

Niet iedereen heeft er evenveel gevoel voor, dus er zullen ook een boel mensen zijn die absoluut niets doorkrijgen van onderstaande foto’s. Maar wellicht zitten er tussen jullie ook wel mensen die erachter komen contact te kunnen maken met dieren, en uit dat contact informatie te kunnen halen.

Dat laatste is dan ook het doel van dit experiment. Jezelf ontplooien, of erachter komen dat het inderdaad (voor jóú) niet werkt! Haha!

Het staat een ieder vrij om ook mee te doen. We zouden het wel leuk vinden als je je deelname kenbaar maakt.

De regels van dit experiment:

Het is niet toegestaan deelnemers te contacten met informatie over de dieren die op de foto’s staan. Graag dan ook geen reacties als “Ooooowwww wat leuk dat ook paard X van persoon Y meedoet!” De bedoeling van dit experiment is dat de deelnemers blind mee kunnen doen, zonder informatie vooraf.

Het is niet toegestaan onderling te overleggen.

Reacties in dit topic (voornamelijk bij het readen van een foto) schrijven in een zeer kleine letter, bijvoorbeeld op 7 punten of op één punt of in een
Spoiler:
spoilertag
. Hierdoor kunnen andere deelnemers niet per ongeluk een reading van een ander lezen en daardoor afgeleid worden. Weet je niet hoe je je letters zeer klein krijgt? Neem dan bij voorkeur contact op met Rock of pharagirlke

Als je klaar bent met je reading, zet dan nog even bovenaan, in normaal tekstformaat een kleine beschrijving van hoe de foto eruit ziet, zodat mensen makkelijk kunnen terugvinden op welke foto de reading slaat.

Het is NIET de bedoeling dat dit topic verzandt in een discussie over het al dan niet bestaan van paranormale gaven. Wil je graag weten wat de mening van andere mensen hierover is, lees dan dit topic: [PP] Reading, geloof jij erin?

De eigenaren van de dieren op deze foto’s mogen zich pas bekend maken als elke deelnemer genoeg tijd heeft gehad om een of meerdere foto’s te readen.

De deelnemers kiezen twee of drie foto’s uit om te readen. Er is geen haast geboden bij de reading. Het gaat er niet om wie er als eerste klaar is, of wie de meeste foto’s readen kan. Probeer je reading zo volledig mogelijk te maken.

Tip: Open voor je reactie een extra scherm. Zo kan je makkelijk heen en weer klikken tussen de foto die je aan het readen bent, en het antwoordveld.


Allereerst een uitleg over hoe het readen in zijn werk gaat:

Het belangrijkste bij het lezen van een foto, is dat je al je zintuigen gebruikt, dat je niet nadenkt, en dat je heel erg luistert naar je gevoel en eerste ingevingen. Probeer al je vooroordelen los te laten, geen verwachtingen te hebben, niet na te denken over 'dit zou logisch zijn' of 'dit kan eigenlijk niet' of 'ik kan het niet maken om dit te zeggen'.

Dat is heel moeilijk, en meteen ook het moeilijkste aspect van het hele fotolezen.

Verwacht ook niet, dat jouw reading meteen zo volledig is als een reading van Danaë of Phara. Als je de eerste keer steekwoorden doorkrijgt is dat al heel wat!

Goed, je begint dus met je leeg te maken... Probeer nergens aan te denken. Concentreer je op je ademhaling en je hartslag. Probeer je bewust te zijn van alles in je lichaam. Als je op een stoel zit, probeer je dan bewust te zijn van het lichamelijk contact met je stoel. Probeer alle uithoeken van je lichaam te voelen. Sluit je ogen, en probeer niet na te denken, maar alleen maar te voelen en te doen. Als je gedachten krijgt die niks met het lezen van een foto te maken hebben (dingen als 'oh de melk is op' of 'de wasmachine draait nog' of 'ik ben vergeten mijn moeder/vader/broer/zus/leraar/instructrice/etc te bellen') dan stuur je ze weg.

Gewoon simpelweg denken 'doet er nu niet toe' wil vaak wel helpen. Als je je hoofd leeg hebt, ben je klaar om te beginnen.

Je denkt niet na, en je kijkt in één keer naar de foto. Vaak overheerst er een gevoel of een gedachte. Je kan bijvoorbeeld ineens verdrietig worden, of een warm gevoel van binnen krijgen, of een soort angst of paniek. Dit noem ik het basisgevoel. Het is het belangrijkste gevoel dat je bij een bepaald dier hebt. Schrijf als eerste je basisgevoel op.

Blijf je bewust van alles wat op je af komt. Dat kan een emotie zijn, of een fysieke pijn of stijfheid bijvoorbeeld, of misschien zie je wel een soort filmpje of flitsen van beelden (net als foto's) in je hoofd. Ben je laag bij de grond, of ben je hoog? Schrijf alles op wat je voelt of ziet, hoe irrelevant het ook mag voelen.

Misschien heb je alleen een lijstje van 4 woorden, misschien voel je wel veel meer... Bewaar het lijstje, zodat je nog weet wat je precies voelde en dacht op het moment dat de eigenaren van de foto's zich bekend maken.

Ga er niet vanuit dat het de eerste keer meteen foutloos moet zijn. Vaak blijft het nadenken over zo'n foto toch iets heel moeilijks om uit te sluiten, juist omdat wij als mensen tegenwoordig overal overna moeten denken, en bijna niet meer 'voelen'.


Wij zijn erg benieuwd hoe jullie het ervaren. Succes! OK dan!

Onderstaande links zijn foto's uit een oude ronde, kijk op pagina 23 voor de nieuwe foto's
http://www.mijnalbum.nl/Foto-M3TWSJSR.jpg

http://i307.photobucket.com/albums/nn317/ksvandaal/152-1.jpg

http://i307.photobucket.com/albums/nn317/ksvandaal/Beeb-1.jpg

http://www.bokt.nl/verkleind/kathond.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-BGAPIAYS.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-YEKK8A4H.jpg

http://i3.photobucket.com/albums/y83/JellyBelly2/IMG_2087.jpg

Met dank aan de mensen die hun foto hebben ingestuurd ten behoeve van dit experiment, en de moderators die ons toestonden dit extra topic te openen! Lachen

De bedoeling van dit topic is NIET om aanvragen voor readings te posten! Laat het duidelijk zijn dat het hier om een experiment gaat voor beginnende readers![/

Moderatoropmerking:
De bedoeling van dit topic is NIET om aanvragen voor readings te posten! Laat het duidelijk zijn dat het hier om een experiment gaat voor beginnende readers!
Laatst bijgewerkt door TeeGee op 28-10-08 11:32, in het totaal 11 keer bewerkt
Reden: Openingspost aangepast.

MDJ

Berichten: 2778
Geregistreerd: 21-01-07
Woonplaats: Heerenveen

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 21:13

Jeeej! Daar issie dan.. Ja

MDJ

Berichten: 2778
Geregistreerd: 21-01-07
Woonplaats: Heerenveen

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 21:16

Ik ga proberen foto 1, de kat. en waarschijnlijk ook het 2e paard Ja maar dat morgen.

Super gedaan Rock Lachen

bijoekimmie

Berichten: 658
Geregistreerd: 10-05-05
Woonplaats: Rhoon

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 21:20

Nou ik ben benieuwd hoor , hoe het allemaal gaat verlopen voor degene die gaan readen.
Leuk Pling

lesilla
Berichten: 26847
Geregistreerd: 11-08-06
Woonplaats: Efteling

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 21:38

Ik ben heel benieuwd, veel succes iedereen!

Joltsje

Berichten: 9642
Geregistreerd: 10-03-06
Woonplaats: in mijn huis

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 21:43

ik ben erg benieuwd. zou het erg leuk vinden als er mensen zijn die er echt niet in geloven ook meedoen om te readen. (als de readers dan overeenkomen en de rest niet.. dan is het extra duidelijk)

wat betreft valsspelen. misschien een idee zo gelijk mogelijk te posten.

IKbenEllen

Berichten: 9937
Geregistreerd: 17-01-06

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 21:52

Lees wel eens mee in topics, maar heb nooit de behoefte om te posten Bloos Wie ben ik om te zeggen dat iemand iets niet of wel kan Ben heel benieuwd wat hier uit gaat komen!

xXutopiaXx

Berichten: 10137
Geregistreerd: 08-02-05
Woonplaats: Zundert

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 22:09

Ik ben heel benieuwd wat eruit gaat komen en denk er nog even over na of ik het ook wil proberen..

slimmerik

Berichten: 16627
Geregistreerd: 01-06-05

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 22:15

Ik ga dat zwarte paard proberen.... Heb nog moeite met me te concentreren..

*zal serieus niet op bokt gaan speuren*

dierfysio

Berichten: 5288
Geregistreerd: 16-10-05
Woonplaats: Leusden

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 22:16

kan ik nog andere dieren aanmelden om te laten readen?
heb een 'probleempje' met mijn -lieve- hond. mijn 'vaste' readster doet even geen readings momenteel. wie wil me helpen?
heb ook nog een praatgraag paard in de aanbieding. Lachen

slimmerik

Berichten: 16627
Geregistreerd: 01-06-05

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 22:19

Zou niet eerlijk zijn denk ik...: ik heb ook nog wel wat te readen Haha!

xXutopiaXx

Berichten: 10137
Geregistreerd: 08-02-05
Woonplaats: Zundert

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 22:19

Hihi.. ja ik ook wel Tong uitsteken Heb net nieuwe pony gekocht en daar zou k ook wel wat meer over willen weten Tong uitsteken

dierfysio

Berichten: 5288
Geregistreerd: 16-10-05
Woonplaats: Leusden

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 22:24

slimmerik schreef:
Zou niet eerlijk zijn denk ik...: ik heb ook nog wel wat te readen Haha!


hoezo niet eerlijk? ik bedoelde er niks verkeerds mee.
snap in het kort dat mensen gana proberen dieren te readen, en ik dacht: nou, ik heb er twee in de aanbieding.

maar als ik nu alle spelregels overhoop haal: sorry, zo had ik het niet bedoeld. Bloos

mocht er WEL iemand zijn die mijn dieren wil readen: graag! stuur gerust een pm. Knipoog

Pluizebolpum

Berichten: 5006
Geregistreerd: 01-09-07
Woonplaats: Thuis

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 22:31

He, heel interessant...Ik wil het ook wel eens proberen (mag ik nog meedoen?), ik ga iig 'stiekum' meelezen. Zal mij benieuwen of ik hier wat van zou kunnen maken...krijg ik misschien nog eens één twijfel de wereld uit.

maikeltje

Berichten: 7260
Geregistreerd: 24-08-06

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-05-08 23:00

Ik wil het paard van foto nummer 3 weleens proberen Haha!

Anoniem

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 04:55

Ik ben heel benieuwd wat hier uit gaat komen....

Doe-het-zelf readen Haha!

CM_

Berichten: 26904
Geregistreerd: 19-04-03
Woonplaats: Stal Niveau Herpen !!

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 05:02

Ik zet even een stipje, zodat ik het topic kan terug vinden .

Anoniem

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 06:22

Ongelovelijk Vriendjes zijn?
Dat dit zó ver komen moet.

Maar petje af voor de oprichters hoor! Knipoog

Anoniem

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 06:23

Mijn pet gaat idd ook af...

Maar ik ben benieuwd wat dit op gaat leveren Ja

JollyJumper

Berichten: 1325
Geregistreerd: 17-12-02
Woonplaats: Vortum Mullem

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 07:34

Vind het heel knap voor degene die het gaan proberen. Ik weet zeker dat ik er geen enkel talent voor heb maar ik ga lekker meelezen wat iedereen er van maakt... Ben heel benieuwd!

MDJ

Berichten: 2778
Geregistreerd: 21-01-07
Woonplaats: Heerenveen

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 07:43

Even voor Rock, en degene die zeiden nog wel een dier in de aanbieding te hebben.

Er komt waarschijnlijk nog wel een tweede ronde met nieuwe foto's (niet dat er iemand winnen kan, maar mocht het topic enorm aanslaan, zullen er heus nieuwe foto's volgen dacht ik zo?) Ik denk dat als Rock dat aangeeft (en je niet in het topic gaat zetten dat jou paard hond kat mee doet Knipoog ) Je haar gewoon een pb kan sturen met een foto, NIET NU. Alleen als Rock dat zegt. Nagelbijten / Gniffelen

Anoniem

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 07:47

Ik ben benieuwd en ga dit topic volgen. Knipoog

Somebitch

Berichten: 17655
Geregistreerd: 06-09-03
Woonplaats: Zeeland

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 07:51

Foto nummer 2

Ik kon er niet veel aan aflezen maar heb toch iets.
Ben benieuwd of het klopt. Nagelbijten / Gniffelen

Pijn in de linker schouder.
Erg snel zenuwachtig
Ik zie iets met springen.. Is het een springpaard? Of oudt dit paard erg van springen?

slimmerik

Berichten: 16627
Geregistreerd: 01-06-05

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 07:58

Foto 2 en 3 zijn helaas gemakkelijk te herleiden. Jammer dat de foto's niet opnieuw geuploaded zijn....


De laatste ook.

Somebitch

Berichten: 17655
Geregistreerd: 06-09-03
Woonplaats: Zeeland

Re: Het Reading Experiment

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-05-08 08:00

Edit: Sorryyy
Laatst bijgewerkt door Somebitch op 21-05-08 08:06, in het totaal 1 keer bewerkt