Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
chicolover schreef:Ik durf niet te klikken
Krijg ik met deze link http://www.antifursociety.org/HORSE_SLAUGHTER.html nou meteen die petitie voor me, of plaatjes/filmpjes van die mishandelingen?
Ninx schreef:Ik las het volgende eens ergens: 'je kunt de beschaving van een land aflezen aan de manier waarop men met zijn kinderen en dieren omgaat'.
crossmonster schreef:Deze paarden zitten niet in onze snacks, dit zijn slachtfabrieken, en zitten voornamelijk in amerika en canada
Ook in belgie zijn helaas paarden slachtfabrieken,
in nederland zijn er alleen kleine slachterijen die paarden slachten.
Desalniettemin blijft het natuurlijk vreselijk die paarden daar.
Maar dit is niet in nederland.
MisMartine schreef:Maar ik sta achter het feit dat je daar niets aan kunt doen.
MisMartine schreef:Ik vraag me af waarom er steeds zulke topics worden geplaatst..
Ik heb niets tegen paardenvlees. Vind het verschrikkelijk dat dieren op zo'n manier worden behandelt. Maar ik sta achter het feit dat je daar niets aan kunt doen. Ookal teken je 1000-den petities, het blijft een feit dat dit gebeurt.
Citaat:Dit is heel erg en zou ik eigenlijk aan niemand willen laten zien, maar ik doe het toch. Dit omdat het gewoon te erg is wat hier gebeurt én naar aanleiding van dit topic: [NM] Paardenvlees zit in meer dan je denkt Daar zeggen veel mensen dat 't stom is om geen paardenvlees te eten als je wel koeien of varkens eet omdat 't allemaal dieren zijn. Maar kijk eens hoe de paarden in de link hieronder behandeld worden! Onder andere die paarden zitten in onze snacks. En ze hebben 't heel wat slechter dan koeien en varkens in Nederland!