Het onderwerp van mys vandaag overleden bij brand heb ik gelezen en de buurman van mys was het paard van mijn beste vriendin .
8 jaar heeft hij mogen worden .
Wat ben ik geschrokken toen ik vanmorgen werd gebeld Ik ben gelijk naar mijn vriendin toe gegaan om haar bij te staan. Wat was het moeilijk om hun daar zo verscheurd te zien staan. Er zijn geen woorden voor om hun pijn te verzachten. Je kan ze alleen maar steunen en bijstaan.
Ze hebben nog twee paarden. Maar zonder diablo is het geen eenheid meer. Die is uit elkaar gevallen. Ze waren altijd samen en die twee, die het gelukkig hebben overleefd, staan er onrustig en wachtend op hun maatje bij. Ze staan te kijken en te zoeken. "waar is ie" en om dat te zien doet pijn. Ze konden absoluut niet zonder elkaar. Ging er 1 zijn stal uit werden de andere twee erg onrustig en moest je ze kalmeren.
Diablo was een hele stoere jongen. Dat was wat ie uitstraalde. Een paard vol energie. En nu is deze jongen weggenomen. Wat erg om hem daar zo te zien liggen en dan te bedenken wat ie voor strijd heeft geleverd, en wat er door hem heen ging. Wat een vreselijke dood.
Zijn vriendin make-up heeft nog voor zijn stal op hem staan wachten. Maar hij ging niet mee. Make-up hebben ze er uit moeten trekken. De brandweer vertelde dat ze hem er niet uitkregen En dat ze dachtte dat ie toen dood was maar dat bleek niet zo hij was bewusteloos geraakt en toen hebben ze hem nog zuurstof toegediend. Maar het mocht niet baten. Dus er is een brandweerman bij hem gebleven tot hij zijn laatste adem uitblaaste .
Ik hoop dat diablo op een goede plek terecht is gekomen en daar ben ik eigenlijk wel zeker van en dat ie neer kijkt op zijn twee grote liefdes Make-up en Juliette.
Ik wens mijn vriendin en haar zus en familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Dit had niet mogen gebeuren en ik wens de eigenaresse van mys, diablo zijn buurman, ook heel veel sterkte toe .
[edit Heike] leestekens toegevoegd.
Laatst bijgewerkt door boenif op 09-12-04 23:22, in het totaal 1 keer bewerkt